«Чорне весілля» Сергій А. Пономаренко

«Чорне весілля»  Сергій А. Пономаренко
Назва: Чорне весілля
Письменник: Сергій А. Пономаренко
Рік: 2023
Жанр: Сучасні детективи, Сучасна українська література, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Чорне весілля» Сергій А. Пономаренко

елика Тиша – назва, яка більше пасувала б кладовищу, ніж мальовничому волинському селу.

Саме так думає киянин Олексій, збираючись із другом Федором у похід по цій загадковій місцевості напередодні свята Купала. Олексію цікаво подивитись на купальські обряди, тож він переконує Федора ще на кілька днів затриматись у селі – і з подивом дізнається, що тутешній люд по-справжньому боїться мавок, одмінків, перелесників та інших міфічних створінь, а особливо – привида Білої Панночки, яку зґвалтували багато років тому під час селянського повстання. Тоді бідолашна одягла весільне вбрання і втопилася в озері, а нині – мститься нащадкам своїх кривдників. Страх виявляється небезпідставним: напередодні свята у лісі знаходять зґвалтованою і вбитою красуню Улиту. Ні Федір, ні Олексій не мають алібі. Проте батьків покійної лякає не те, що вбивця може бути зовсім поруч і шукати нових жертв, а те, що їхня дитина, за місцевим повір’ям, перетвориться на мавку, адже померла незаміжньою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чорне весілля» Сергій А. Пономаренко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka

  1. Тетяна

    “Чорне весілля”
    Однозначно варто прочитати тим, хто полюбляє містичні детективи.
    Переплетіння сучасного і Іншого світів, елементи народних вірувань в одному купальському вінку)

    Відповіcти