«Чорна діра» Чарльз Бернз

«Чорна діра» Чарльз БернзНазва: Чорна діра
Письменник: Чарльз Бернз
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво
Жанр: Комікси, Фентезі, Жахи і Містика, Міське фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Чорна діра» Чарльз Бернз

“Чорна діра” Чарльза Бернза – це вражаюча історія про те, як одна невловима зараза поширюється серед підлітків, перетворюючи звичайне передмістя Сіетла в жахливий кошмар.

У цій книзі Бернз розкриває відразу безжальність та вразливість підліткового життя, де влада та контроль здаються втраченими у хаосі підліткової апатії та тривожних спроб знайти власний шлях. Заражені хворобою стають жертвами своєї власної безнадійності, а вбивства стають лише відображенням морального занепаду і розпаду суспільства.

Ця книга не просто розповідає про трагедію, вона викликає глибокі роздуми про природу підліткового самовизначення і соціальних динамік. Вона шокує і вражає, провокує і змушує задуматися, якими можуть бути наслідки втрати віри в майбутнє та власну людську природу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чорна діра» Чарльз Бернз онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka