«Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймс Робінсон, Дарон Аджемоглу

«Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймс Робінсон, Дарон АджемоглуНазва: Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності
Письменники: Джеймс Робінсон, Дарон Аджемоглу
Рік: 2012
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Історична література

 

 

 

Анотація до книги «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймс Робінсон, Дарон Аджемоглу

Чому одним країнам вдається розвиватися та процвітати, переживати кризи та використовувати їх на свою користь, а інші занепадають навіть без очевидних на те причин? Наскільки добробут націй залежить від географії, історії та способу управління?

Ця книга — результат п’ятнадцятирічного дослідження історії розвитку країн по всьому світу. Її автори, науковці Дарон Аджемоґлу та Джеймс Робінсон, зробили вичерпні висновки щодо того, що насправді рухає людство вперед — активне громадянське суспільство, що ставить на перше місце економічний та політичний добробут кожного громадянина.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka