« Чого я не навчився у школі. Філософія для шукачів пригод » Ерлінґ Каґґе

« Чого я не навчився у школі. Філософія для шукачів пригод (тверда обкладинка) » Ерлінґ Каґґе
Назва: « Чого я не навчився у школі. Філософія для шукачів пригод (тверда обкладинка) »
Письменник: Ерлінґ Каґґе
Рік: 2023
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Психологія

 

 

 

Анотація до книги « Чого я не навчився у школі. Філософія для шукачів пригод (тверда обкладинка) » Ерлінґ Каґґе

Книга “Чого я не навчився у школі. Філософія для шукачів пригод” від Ерлінґа Каґґе – це захоплива подорож у світ пригод, відкриттів та філософських роздумів. Автор, полярний дослідник, розповідає про навички та якості, які набув під час своїх пригодницьких подорожей, і які, на його думку, є надзвичайно важливими у житті кожної людини.

Ця книга навчить вас стійкості перед невдачами, як збудити в собі жагу до нових відкриттів, як подолати страх перед випробуваннями і бути безстрашними у великих подорожах та маленьких відкриттях. Ерлінґ Каґґе ділиться своїми життєвими історіями з подорожей до Арктики та Антарктики, де він зіткнувся з найсуворішими умовами, і зводить ці пригоди до філософських роздумів про природу людського досвіду.

Книга стане вдихновлюючим путівником для всіх, хто мріє про пригоди та прагне змінити своє життя на краще. Вона нагадує, що завжди можна вчитися і знаходити новий напрям для власних мрій і бажань, навіть якщо це здається неможливим.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Чого я не навчився у школі. Філософія для шукачів пригод (тверда обкладинка) » Ерлінґ Каґґе онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka