«Чого я хочу. Дванадцять потаємних бажань, щоб підкорити світ» Шарлотта Фокс Вебер

«Чого я хочу. Дванадцять потаємних бажань, щоб підкорити світ» Шарлотта Фокс Вебер
Назва: Чого я хочу. Дванадцять потаємних бажань, щоб підкорити світ
Письменник: Шарлотта Фокс Вебер
Рік: 2023
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Соціальна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст

 

 

 

Анотація до книги «Чого я хочу. Дванадцять потаємних бажань, щоб підкорити світ» Шарлотта Фокс Вебер

Що таке бажання? Це мрії про щось дійсно важливе і потрібне, чи це всього лише бажання бути щасливою людиною в житті, у відносинах, у роботі? Читаючи книгу «Чого я хочу. Дванадцять потаємних бажань, щоб підкорити світ» Шарлотти Фокс Вебер, ви дізнаєтеся про те, як ми залежимо від думки інших людей.

Кожен з нас має дванадцять стандартних бажань. Але якщо на них подивитися трохи під іншим кутом, ви зможете відкрити себе та свої бажання такими, якими вони є насправді.

Деколи дуже складно зрозуміти, чого ти хочеш насправді. Поміняти роботу чи отримувати більше грошей? Знайти другу половинку чи вже побудувати сім’ю? Чи, можливо, ви взагалі хочете присвятити себе дітям, вирушити у подорож чи, банально, відпочити? Є багато різних варіантів, і кожен з яких робить певну людину по-справжньому щасливою – таким чином можна реалізуватися та отримати від життя все, що хочеш.

Книга допоможе відкрити в собі нові грані, знайти саме те бажання, яке вам потрібне. Але головне, ви зможете досягти того, чого хочете. І часом шлях до мрії важливіше, ніж сама мрія – про це теж варто поміркувати.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чого я хочу. Дванадцять потаємних бажань, щоб підкорити світ» Шарлотта Фокс Вебер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka