«Четверте крило. Емпіреї. Книга 1» Ребекка Яррос

«Четверте крило. Емпіреї. Книга 1» Ребекка ЯрросНазва: Четверте крило. Емпіреї. Книга 1
Письменник: Ребекка Яррос
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Книги для підлітків, Фентезі про драконів

 

 

 

Анотація до книги «Четверте крило. Емпіреї. Книга 1» Ребекка Яррос

У захопливій новій книзі “Четверте крило. Емпіреї. Книга 1” від Ребекки Яррос ми пізнаємо історію Вайолет, яка мріяла про тиху життя серед сторінок книг, але доля змушує її взяти на себе нову роль. Наказ її матері, славетної захисниці королівства, змушує її відмовитися від цих мрій і приєднатися до рядів кандидатів, що претендують на честь стати вершниками на драконах – гордістю Наварри.

Військовий коледж, де навчається Вайолет, не відомий пощади – ні для людей, ні для драконів. І, хоча Вайолет не може пишатися фізичною силою, вона знає, що тільки найкращі зможуть вижити. Перед нею стоїть випробування, яке може призвести до смерті від рук конкурентів або ж полум’я дракона. Але Вайолет визнає, що найбільша небезпека може приховуватися в самому серці внутрішніх боротьб, де кожен ворог може бути найближчим союзником, а кожен крок – шансом на виживання.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Четверте крило. Емпіреї. Книга 1» Ребекка Яррос онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka