«Червоні лубутени» Джоджо Мойєс

«Червоні лубутени» Джоджо МойєсНазва: Червоні лубутени
Письменник: Джоджо Мойєс
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Червоні лубутени» Джоджо Мойєс

У захопливій книзі “Червоні лубутени” Джоджо Мойєс подає нам неймовірну історію про те, як навіть найнезначніші дрібниці можуть вплинути на наше життя. Для Сем, зустріч із чужою парою туфель виявилася випадковим подією, яка кардинально змінила її долю. Червоні лубутени, які вона ненароком взула, принесли їй не лише вигідну ділову угоду, але й неймовірну впевненість у собі, що змусила її побачити світ з нової перспективи.

Але для Ніші, власниці тих самих туфель, ця випадкова зустріч стала початком непростих перипетій. Раптове розлучення з чоловіком залишило її без грошей та житла. Втім, ця невдача виявилася лише стимулом для Ніші, щоб змінити своє життя.

Долі цих двох жінок нероздільно переплітаються, допомагаючи одна одній знайти силу і визначність, щоб боротися за своє щастя та нове кохання. Чи вдасться їм виявити справжню силу в цій боротьбі за свободу та самовизначення? Відповідь на це питання залежить від їхньої впертості та відваги, а також від тих самих червоних лубутенів, які змінили їхнє життя назавжди.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Червоні лубутени» Джоджо Мойєс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka