«Червоне і чорне» Стендаль (Марі-Анрі Бейль)

«Червоне і чорне» Стендаль (Марі-Анрі Бейль)Назва: Червоне і чорне
Письменник: Стендаль (Марі-Анрі Бейль)
Рік: 1827
Видавництво: Фолио
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза, Література 19 століття, Список шкільної літератури 10 клас, Шкільні підручники

 

 

Анотація до книги «Червоне і чорне» Стендаль (Марі-Анрі Бейль)

Стендаль (наст. ім’я Анрі Марі Бейль, 1783—1842) — один із найвідоміших французьких письменників ХІХ століття. Стефан Цвейг назвав його «новим Коперником в астрономії серця», найдосвідченішим психологом усіх часів і великим знавцем людської душі. Підтвердженням цього є знаменитий роман «Червоне і чорне», трагічна історія енергійного та талановитого плебея, який мріє про славу Наполеона. Коротке життя Жюльєна Сореля пройшла у полюванні за щастям, яке він розумів як реалізацію своєї мрії. Роблячи кар’єру, Жюльєн слідував холодному розрахунку, але в глибині душі завжди сперечався із самим собою, розриваючись між честолюбством та любов’ю. Це і зіграло фатальну роль у його долі, честолюбним мріям не судилося здійснитися.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka