«Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» Андрій Курпатов

«Червона таблетка.  Поглянь правді у вічі.  Книга для інтелектуальної меншості» Андрій КурпатовНазва : Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості
Письменник : Андрій Курпатов
Рік : 2020
Жанри : Соціальна психологія, Саморозвиток, самовдосконаленсня, Особистісний ріст

 

 

Анотація до книги «Червона таблетка. Поглянь правді у вічі. Книга для інтелектуальної меншості» Андрій Курпатов

Праці, в яких торкаються теми особистого життя кожного з нас, можна вважати шедеврами психологічної літератури. Адже в кожному такому літературному творінні його автор намагається направити своїх читачів на правильний шлях, налаштувати людину на сприйняття цього світу зовсім не в тому руслі, в якому ми звикли його відчувати.
Це чудово вдалося відомому письменнику Андрію Курпатову, чия праця «Червона пігулка. Погляди у вічі» отримав масу захоплених відгуків як серед практикуючих психологів, а й серед авторитетних літературних критиків.
У книжці письменник намагається перезавантажити свідомість читача. Чи це так потрібно? Виявляється – так, адже практично кожен із нас стикався з думками про те, що ми неправильно проживаємо це життя. Багато хто з нас роками страждає від самотності, страждає від депресії та безглуздого життя, так і не усвідомлюючи, яких цілей ми реально хочемо досягти. Це ніби збій у Матриці, поломка в людській свідомості.
Найстрашніше – це те, що нас з дитинства налаштовують на позитивні емоції, радість та безмірне щастя. Але ніхто нікого не попереджає про швидкоплинність усіх цих відчуттів, ніхто й ніколи не скаже нам про те, що в житті є не лише білі, а й чорні смуги.
Подорослішавши, людина починає стикатися з проблемами, які, як нам здається, ми не в змозі подолати. І тоді перед нами постає вибір – чи продовжувати себе «синіми таблетками» брехливого щастя, чи все ж таки прийняти «червону таблетку» гіркої правди.
Головна мета книги – змусить читача поглянути на світ з того боку, який багато хто з нас відкидає. Подивитися в свою долю і запитати себе: «Чи варто продовжувати заковтувати брехливі емоції і вірити в те, чого насправді немає?».

У книзі Червона таблетка. Погляди правді у вічі» автор зачіпає безліч насущних проблем. Яких саме – ви неодмінно дізнаєтесь прочитавши твір на нашому порталі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka