«Час для кохання» Голлі Вільямс

«Час для кохання» Голлі Вільямс Назва: Час для кохання
Письменник: Голлі Вільямс
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Любовні романи, Любовне фентезі, Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Час для кохання» Голлі Вільямс

У захопливій книзі “Час для кохання” Голлі Вільямс, читачі піднімають завісу та поглиблюються в трьох різних епохах – 1947, 1967 та 1987 року. Тривалість часу може змінити краєвид, але не може змінити найважливіше – почуття головних героїв, які долають випробування, щоб знаходити своє місце в інтригуючому танці кохання.

Зустрічаючись у свої двадцять років, герої надто швидко втрачаються одне в одному, але сприймають реальні виклики життя. Суспільні, соціальні та особисті бар’єри стають заважальниками на шляху до їхнього щастя, але у кожному періоді часу герої змушені обирати між коханням і відповідальністю, своїми мріями і реальністю.

Книга вражає своєю актуальністю та ретроспективою, а також залишає читачів з питанням: як визначити, що є важливішим у своєму житті – невгамовна страсть чи обов’язки перед світом? “Час для кохання” – це запаморочлива подорож крізь час, яка розкриває, які суттєві рішення приймали герої в різні епохи, але якісь речі залишаються незмінними – кохання завжди може здолати час та простір.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Час для кохання» Голлі Вільямс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka