«Букова земля» Марія Матіос

«Букова земля» Марія МатіосНазва : Букова земля
Письменник : Марія Матіос
Рік : 2019
Жанри : Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Букова земля» Марія Матіос

«Букова земля» — це пронизлива, глибока і зухвала сага завдовжки 225 років, пропущена через перехресні історії п’яти сімей різного громадського рівня та статусу, а також історичних персонажів, які так чи інакше пов’язані з Буковиною. Землероби, скотарі, воїни, посли та міністри стають повноправними творцями не лише приватної, а й загальноєвропейської історії. Недаремно автор позначила жанр свого твору як роман-панорама. Географія його подій тягнеться від крихітного буковинського хутора Сирук — до Відня, Берліна, Бухареста, Москви та Берна. А обрамленням цього традиційного роману виступає особливий сюжет зі Станиці Луганської влітку 2014 року. І як завжди в книгах Марії Матіос, окремим персонажем є мова з її неповторною лексичною розкішшю та гуцульським дивом.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka