«Брітт-Марі була тут» Фредрік Бакман

«Брітт-Марі була тут» Фредрік БакманНазва: Брітт-Марі була тут
Письменник: Фредрік Бакман
Рік: 2014
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Брітт-Марі була тут» Фредрік Бакман

Роман “Тут була Брітт-Марі” розповідає про одну з героїнь попередньої книги Фредріка Бакмана “Моя бабуся просить їй пробачити”, яка стала бестселером New York Times. У ньому йдеться про 63-річну жінку, яка переживає сімейну кризу. Її зрадив чоловік, який був усім життям для Брітт-Марі. З розбитим серцем героїня книги вирішує змінити свою долю, вирушаючи до покинутого містечка Борг, щоб отримати першу за останні сорок років роботу. Брітт-Марі опиняється серед футбольних фанатів, фриків та навіть хуліганів. Незважаючи на те, що економічна криза майже розорила Борга, в ній ще залишилися люди, які не збираються здаватися. У будь-якій незрозумілій ситуації Бріт-Марі починає прибирати. Що ховається за цією нудною звичкою? Які випробування випали частку головної героїні?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka