«Бріджертони. Книга 2. Віконт який мене кохав» Джулія Квін

«Бріджертони. Книга 2. Віконт який мене кохав» Джулія КвінНазва: Бріджертони. Книга 2. Віконт який мене кохав
Письменник: Джулія Квін
Рік: 2024
Видавництво: Vivat
Жанр: Любовні романи, Романтична проза, Історична література

 

 

 

Анотація до книги «Бріджертони. Книга 2. Віконт який мене кохав» Джулія Квін

Найбільш показний холостяк сезону 1814 року обрав собі майбутню дружину! І єдина перешкода на його шляху — старша сестра обраниці. Кейт Шеффілд — найгірша проноза в історії лондонських бальних зал! Удень ця натхненна інтриганка зводить Ентоні з розуму своїм затятим бажанням не допустити заручин, а вночі, варто йому заплющити очі, переслідує в еротичних снах… Кейт не розділяє загальної впевненості в тому, що гультяї, коли вже виправляться, стають найкращими чоловіками, і прагне захистити від найгіршого з них сестру, а чи й власне серце… Коли губи Ентоні торкаються її губ, Кейт усвідомлює, що й сама не в силі протистояти цьому неймовірному ловеласу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Бріджертони. Книга 2. Віконт який мене кохав» Джулія Квін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka