«Брама» Фредерік Пол

«Брама» Фредерік ПолНазва: Брама
Письменник: Фредерік Пол
Рік: 1976
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжна фантастика, Космічна фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Брама» Фредерік Пол

Вийшовши у космос, людство знаходить Брами — астероїд, у якому перебували зорельоти позаземної цивілізації, названої хичі. Приступивши до дослідження кораблів, люди виявляють, що ними дуже легко керувати, а також, що кожному кораблю вже було встановлено курс без можливості змінити його. Деякі сміливці вирушали в зореплавання і поверталися з багатою здобиччю, деякі не поверталися чи поверталися мертвими. Стимулом все новим сміливцям — старателям було те, що міжнародна Корпорація присуджувала солідну грошову винагороду за якусь інопланетну знахідку.

На той час Земля стає надто перевантаженою: населення досягло 20 млрд., всі природні ресурси майже повністю вичерпані. Робінетт Броудхед працює на харчових шахтах — безперспективній та тяжкій роботі. Вигравши у лотерею, він вирішує не витрачати своє життя на шахтах, купує на виграшні гроші квиток на Врату та готується стати старателем.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka