«Бойфрендз. 13 історій про жінок, чоловіків і динозаврів» Ірина Тетера

«Бойфрендз. 13 історій про жінок, чоловіків і динозаврів» Ірина ТетераНазва: Бойфрендз. 13 історій про жінок, чоловіків і динозаврів
Письменник: Ірина Тетера
Рік: 2022
Видавництво: Брайт Букс
Жанри: Легка проза, Українська проза, Сучасна проза, Сучасна українська література

 

Анотація до книги «Бойфрендз. 13 історій про жінок, чоловіків і динозаврів» Ірина Тетера

У цій книжці не йтиметься про вічне кохання, тож можете одразу відкласти її убік. Якщо шукаєте романтичної історії, де лише Він і Вона, захід сонця чи щось на кшталт цього — тоді BOYFRIENDS, певно, не виправдає ваших надій… 13 історій натомість повідають про любов. Любов до життя і світу, що вирує поруч. Любов до випробувань, бо у них — зростання. Любов до людей і обставин, невдач і перемог. Любов жінки до… себе. Тому що можна тричі переступити через власне «Я», впасти долу й простелитися килимком, можна стерти себе з лиця землі й не бачити більш своє відображення у дзеркалі, забути своє ім’я й одректися від усього, що до цього часу мало цінність. Заради єдиного чоловіка. Але чи варто? 13 різних жінок. 13 різних історій. У кожній із них подеколи можна впізнати себе.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka