«Богомол» Котаро Ісака

«Богомол» Котаро ІсакаНазва: Богомол
Письменник: Котаро Ісака
Рік: 2024
Видавництво: Book Chef
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Детективи, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Богомол» Котаро Ісака

«Богомол» — це напружена кінцівка у захоплюючій кримінальній трилогії від майстра слова Котаро Ісаки, яка розкриває темні закутки злочинного Токіо.

Головний герой, Кабуто, є високопрофесійним кілером, який вирішує вийти зі світу злочину та уникнути контролю таємничого лікаря — свого куратора. Проте він опиняється у складній ситуації, коли лікар вимагає від нього виконати кілька небезпечних завдань. Ціль — ліквідація інших професійних убивць. Відмова загрожує не тільки його життю, а й життям його родини.

У книзі читачі зануряться в напружену атмосферу злочинного світу Токіо, де на кожному кроці чатують небезпека й зрада. Страх, інтрига та нервове напруження переплітаються від сторінки до сторінки, ведучи до захопливого фіналу.

Чи зможе Кабуто звільнитися від влади лікаря та врятувати себе й свою родину від неминучої загрози? «Богомол» — це не лише кримінальна історія про виживання, а й захоплюючий шлях героя до вирішального вибору між свободою та смертю.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Богомол» Котаро Ісака онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka