«Бліч» (Bleach)

«Бліч» (Bleach)

Назва: Бліч
Переклад: wolverine
Рік: 2001
Жанри: Бойовики, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Бліч» (Bleach)

Одного разу в спальню Ічіго Куросакі, п’ятнадцятирічного юнака, здатного бачити примар з самого дитинства, вривається Шинігамі на ім’я Рукія Кучики. Кучики, здивована тим, що наш герой здатний бачити її, піддається на провокацію і розповідає Куросакі про те, хто такі Шинігамі і що входить до обов’язків провідників душ, але ця розмова перериває рев Порожнього — злого духу, що пожирає душі людей. Ічіго, намагаючись захистити сім’ю, підставляє Рукію, і вона отримує серйозне поранення, що заважає битися. Шинігамі вирішує передати частину своїх сил юнакові, щоб той міг постояти за себе, але Куросакі поглинає всю її енергію і долає Пустого. В результаті Ічіго сам стає Шінігамі, а Рукія в той момент сильно ослабла і більше не могла виконувати роботу провідника, тому вона вмовляє Ічіго допомогти їй. Так і почалися ці захоплюючі пригоди Ічіго та Рукії!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka