«Бійцівський клуб» Чак Паланік

«Бійцівський клуб» Чак ПаланікНазва: Бійцівський клуб
Письменник: Чак Паланік
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Бійцівський клуб» Чак Паланік

“Бійцівський клуб” Чака Паланіка – це захоплива подорож у світ втрати та відновлення самобутності через боротьбу зі своїми внутрішніми демонами. Головний герой, безіменний і безпризвічний, втомився від безглуздої рутини та пустоти свого життя, і коли він зустрічає загадкового Тайлера Дьордена, все змінюється.

Тайлер знайомить його з бійцівським клубом – місцем, де люди приходять, щоб відчути себе живими, відчайдушно шукаючи забуття у жорстоких поєдинках. Цей клуб стає для них своєрідним культом, де першим правилом є мовчання. Тут вони здіймаються над своїми обмеженнями, шукаючи сенс у безпорадності, відчаї і небезпеці.

Через печаль та насильство герої борються за свою ідентичність, але перше правило клубу – про нього не говорять – нагадує їм, що справжня свобода полягає не в насильстві, а в примиренні з собою. Вони прагнуть знайти сенс у своєму житті, але розуміють, що першим кроком до цієї свободи є відмова від страху перед смертю.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Бійцівський клуб» Чак Паланік онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka