« Бій за Київ » Сергій Руденко, Нікіта Тітов

« Бій за Київ » Сергій Руденко, Нікіта Тітов
Назва: « Бій за Київ »
Письменник: Сергій Руденко, Нікіта Тітов
Рік: 2023
Видавництво:Фабула
Жанр: Сучасна проза Книги про війну

 

 

 

Анотація до книги « Бій за Київ » Сергій Руденко, Нікіта Тітов

“Бій за Київ” – це вражаюче журналістське дослідження, яке розкриває події російсько-української війни, зосереджуючись на найгостріших моментах оборони столиці України – Києва.

У кожному есеї цієї книги ви знайдете короткий, але вражаючий звіт про окремий епізод великого конфлікту. Споглядаючи їх у єдності, ви побачите велику панораму подій, яка створює надзвичайно живий образ тих подій, що сталися під час повномасштабного вторгнення.

“Бій за Київ” не обмежується лише описом воєнних дій, він також розкриває характери та долі захисників Києва. Кожна особа, яка потрапила у вир війни, стає центральною фігурою в кожному з есеїв, розкриваючи глибокі людські сторони цього конфлікту. “Бій за Київ” – це дослідження, яке залишає невимовні сліди в серцях читачів, розкриваючи справжність і героїзм тих, хто став обличчям оборони столиці.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Бій за Київ » Сергій Руденко, Нікіта Тітов онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka