«Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберт Сапольскі

«Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберт СапольскіНазва: Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас
Письменник: Роберт Сапольскі
Рік: 2021
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Загальна психологія, Соціальна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст, Психологія

 

 

Анотація до книги «Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас» Роберт Сапольскі

Чому люди рятують і вбивають, пробачають і мстяться, люблять і ненавидять? Один вказуватиме на емоції, другий — на гормони, третій шукатиме причини в дитинстві, а четвертий — у середовищі. Хто має рацію? Усі й ніхто водночас. Бо для повної картини потрібні аргументи з кожної галузі.

Як пояснити пасивну агресію «підрізаного» водія? Чому в підлітковому віці дітям «зносить дах» і вони втікають із дому чи ув’язуються в сумнівні компанії? Чому нас нудить не тільки від зіпсованої їжі, а й від подій? Як вияв люті однієї людини зміг перерости у 20-мільйонний протест — Арабську весну? Це й інше в людській поведінці різнобічно пояснює Сапольскі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka