«Білий попіл» Илларион Павлюк

«Білий попіл» Илларион ПавлюкНазва: Білий попіл
Письменник: Илларион Павлюк
Рік: 2018
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Білий попіл» Илларион Павлюк

У захоплюючій книзі “Білий попіл” Ілларіон Павлюк вводить нас у світ таємниць та непередбачуваних обертів подій. Приватний детектив Тарас Білий отримує завдання розкрити вбивство панночки, яке видавалося очевидним, але швидко перетворюється на моторошне розслідування.

На перший погляд, справа виглядає просто, але кожна деталь та кожен крок ведуть до нових таємниць і зіткнень. Хутір, де сталося вбивство, приховує багато секретів, і кожен з них захоплює читача в куліси інтриги та невідомості.

У цьому трилері не забракне атмосфери нуар, але особливість книги полягає в тому, що кожна загадка матиме два різні пояснення: логічне і містичне. Читачеві залишається вирішити, яке з них він обрав. Чи збереже він холодний розум детектива, чи віддаститься чарівному впливу містики і фантазії?

“Білий попіл” — це не лише трилер, а і філософська рефлексія над природою правди і таємниці, що зачіпає глибокі таємниці людської природи та віри.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Білий попіл» Илларион Павлюк онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka