«Бартімеус. Книга 2. Око Ґолема» Джонатан Страуд

«Бартімеус. Книга 2. Око Ґолема» Джонатан СтраудНазва: Бартімеус. Книга 2. Око Ґолема
Письменник: Джонатан Страуд
Рік: 2021
СеріяБартімеус
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників

 

 

Анотація до книги «Бартімеус. Книга 2. Око Ґолема» Джонатан Страуд

Ми знову в Лондоні, контрольованому чарівниками, яким служать джини, африти, фоліоти та інші химерні мешканці світу духів. У юного мага Натаніеля — тепер уже помічника міністра внутрішніх справ — новий клопіт. У місті почастішали таємничі атаки на магічні установи й заклади. Дедалі нахабніше поводиться підпільна організація «Спротив», що взяла собі за мету повалити владу чарівників. І найголовніше: у Лондоні з’явився ґолем — моторошне велетенське чудовисько, непіддатливе до будь-якої зброї й заклять, яке нищить на своєму шляху геть усе. На наших героїв — Натаніеля і його норовистого, але могутнього джина Бартімеуса чекають нові випробування і неймовірні пригоди…
Це захопливе продовження повісті «Амулет Самарканда» не залишить байдужим жодного читача будь-якого віку.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka