«Бар «Когут»» Джон Грішем

«Бар «Когут»» Джон ГрішемНазва: Бар «Когут»
Письменник: Джон Грішем
Рік: 2020
Видавництво: КМ-БУКС
Жанри: Трилери, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи, Детективи, Сучасна зарубіжна література

 

 

Анотація до книги «Бар «Когут»» Джон Грішем

Марк, Тодд і Зола вступили до юридичної школи з мріями змінити світ на краще. Ставши третьокурсниками, друзі зрозуміли, що їх обдурили. Школа не дасть їм потрібної освіти та перспектив — більше того, школа пов’язана з нечистими тіньовими схемами… Ниточки ведуть до власника банку, який спеціалізується на студентських кредитах, — вони потрапили до афери! Чи знайдуть вони спосіб скинути з себе тягар здирництва, викрити нечистого на руку власника банку, та ще й підзаробити собі трохи грошей на життя? Саме така ідея у них виникла, але для її втілення друзям доведеться кинути навчання за кілька місяців до випуску. Безумство? Так, але іншого виходу нема.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka