«Балада про співочих пташок і змій. Приквел трилогії «Голодні ігри» Сюзанна Колінз

«Балада про співочих пташок і змій. Приквел трилогії «Голодні ігри» Сюзанна КолінзНазва: Балада про співочих пташок і змій. Приквел трилогії «Голодні ігри»
Письменник: Сюзанна Колінз
Рік: 2023
Видавництво: Book Chef
Жанр: Героїчна фантастика, Зарубіжна фантастика, Фантастика, Соціальна фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Балада про співочих пташок і змій. Приквел трилогії «Голодні ігри» Сюзанна Колінз

У невідомому і далекому минулому, коли держави й округи були ще в стані протистояння, і смертельні ігри відбувалися під своїм власним філософським куполом, розгортається епічна балада, відома як “Балада про співочих пташок і змій”.

Сюзанна Коллінз веде нас на шлях Коріолана Сноу, спадкоємця родини, яка зазнала втрат під час повстання. Його історія починається там, де закінчилася славетна трилогія “Голодні ігри”, але на цьому шляху ми зустрінемо зовсім іншу сторону Сноу – молодого, амбітного та готового на все, щоб повернути сім’ї минулу славу.

Змістовна стипендія в Університеті може стати його кардинальним виходом, але вона вимагає перемоги в останньому шкільному проекті. І тут наш герой зустрічає Люсі Ґрей, одну з учасниць Десятих Голодних ігор, яка має власні плани та амбіції.

Що відбуватиметься, коли амбітний Сноу і харизматична Ґрей почнуть спільний шлях? Чи вдасться їм знайти баланс між почуттями та жагою до перемоги? Ця книга розкриває важливі моральні питання та відтінки людської природи в умовах екстремальних випробувань та боротьби за виживання.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Балада про співочих пташок і змій. Приквел трилогії «Голодні ігри» Сюзанна Колінз онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka