«Бахмут» Мирослав Лаюк

«Бахмут» Мирослав ЛаюкНазва: Бахмут
Письменник: Мирослав Лаюк
Рік: 2023
Видавництво: Ukraїner
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Історія, Повісті, розповіді, Українська проза, Військова справа

 

 

 

Анотація до книги «Бахмут» Мирослав Лаюк

У книзі “Бахмут” Мирослава Лаюка з відомим фотографом Данилом Павловим ви отримаєте можливість зануритися у найтяжчий період боїв за місто Бахмут. Автори не лише показують реальність війни, але й діляться своїми спостереженнями та враженнями, отриманими під час проживання з українськими військовими та місцевим населенням.

Усередині сторінок цієї книги ви зустрінете репортажі та есеї, які розкажуть вам про повсякденність війни, про те, які випробування переживають військові та місцеві мешканці, як вони впораються зі стресом та втратами. Книга також засвідчить величезну силу пам’яті та значення забуття в контексті воєнних подій.

“Бахмут” — це не лише зворушлива звітність про війну, а й важливий документ, що відображає непідроблену реальність і героїзм українських захисників та місцевого населення. Ця книга заслуговує на увагу кожного, хто прагне зрозуміти суть війни та її вплив на людей.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Бахмут» Мирослав Лаюк онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka