«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих
Назва: Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих
Письменник: Джеймс Клір
Рік: 2020
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Саморозвиток Мотивація Персональні Трансформації

 

 

 

Анотація до книги «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

“Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих” Джеймса Кліра – це інтелектуальний інструментарій для всіх, хто мріє вдосконалити себе і змінити своє життя назавжди. Захоплююча книга, насичена доказами і стратегіями, розкриває перед вами секрет тривалих результатів у формі атомних звичок.

Джеймс Клір вводить нас у чотириступеневу модель звичок, розкриваючи важливі аспекти їх формування: подразник, прагнення, відгук і винагорода. Ця модель спирається на наукові дослідження і стала основою для чотирьох законів зміни поведінки. За допомогою цих знань, ви зможете не просто набути нові корисні звички, але й розуміти, як зробити це ефективно та назавжди.

“Атомні звички” – це не просто теоретичний підручник. Ця книга – це практичний посібник, що відкриває перед вами мудрі поради і розкриває механізми створення і зміни звичок. Автор пропонує найкращий доступний підхід, який застосовний до будь-яких аспектів життя, будь то здоров’я, продуктивність, стосунки або щось інше.

Завдяки цій книзі ви зможете крок за кроком вдосконалити себе і досягти бажаних результатів, незалежно від вашої мети. Вона стане у пригоді кожному, хто прагне більшого самовдосконалення і більшої ефективності в житті.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka