«Ательє чаклунських капелюхів. Том 1» Камоме Шірахама

«Ательє чаклунських капелюхів. Том 1» Камоме ШірахамаНазва: «Ательє чаклунських капелюхів. Том 1
Письменник: Камоме Шірахама
Рік: 2020
Жанри: Дитячі книги, Книги для підлітків, Манга

 

 

 

Анотація до книги «Ательє чаклунських капелюхів. Том 1» Камоме Шірахама

Коко з дитинства дивувалась магією. На жаль, чаклунити можуть лише обрані, які з народження володіють магією. Якось селище, в якому живе дівчинка, відвідує чаклун на ім’я Кіфлі. Коко потай спостерігає за тим, як він чаклує і дізнається справжню природу магії. Вона згадала, що багато років тому таємнича незнайомка подарувала їй книгу з магії та чорнильного перу для відтворення магічних фігур. Дівчинка потай починає вчитися чаклувати, але це призводить до трагічних подій.
Зрештою, прагнучи виправити свою помилку, Коко стає ученицею чаклуна Кіфлі та відкриває світ, про існування якого досі навіть не здогадувалася!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka