«Асистент. Книга 2» Тесс Ґеррітсен

«Асистент. Книга 2» Тесс ҐеррітсенНазва: Асистент. Книга 2
Письменник: Тесс Ґеррітсен
Рік: 2017
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Поліцейські детективи, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Асистент. Книга 2» Тесс Ґеррітсен

У захопливому трилері “Асистент. Книга 2” Тесс Ґеррітсен продовжує наштовхувати читачів на вражаючий емоційний підйом, де на межі страху та адреналіну розгортається новий етап моторошного розслідування.

Детектив Джейн Ріццолі, яка вже вижила з прізвищем Хірург, знову вступає в смертельну гру. Подружжя убивць, копіюючи стиль свого попередника, творять хаос та страх серед жителів міста. Лікарська точність вбивств ідентична, а потуги поліції знову видаються безперспективними.

Захоплююча боротьба зі злом, психологічні тонкощі розслідування та гострий елемент несподіванки створюють невиправний психологічний напружений стан для читачів. Завдяки тонкому письму Тесс Ґеррітсен у “Асистенті. Книга 2” дарує яскраві емоції та загадкові повороти, виводячи читачів на новий рівень захоплення.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Асистент. Книга 2» Тесс Ґеррітсен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka