«Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуард Андрющенко

«Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуард АндрющенкоНазва: Архіви КГБ. Невигадані історії
Письменник: Едуард Андрющенко
Рік: 2022
Видавництво: Vivat
Жанри: Військова справа, спецслужби, Історична література, Документальна література

 

 

Анотація до книги «Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуард Андрющенко

Підкаст “Архіви КДБ” – це історії, знайдені київським журналістом та істориком Едуардом Андрющенком у розсекречених документах КДБ України. Останній епізод – “Справа №9: Війна, якої не було” опубліковано 23 червня 2020 року.
В архівах, відкритих у рамках декомунізації у 2015 році, знайшлося безліч свідчень найрізноманітніших подій та подій — від наслідків Чорнобиля до масових отруєнь та загострення протестної активності. “Я бачив безліч різних сюжетів, дуже яскравих, незвичайних — переважно те, про що не писали газети, — розповідає Едуард Андрющенко. — Про ці сюжети захотілося розповісти, написати, поділитися ними з усіма”.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka