«Аргайл» Еллі Конвей

«Аргайл» Еллі КонвейНазва: Аргайл
Письменник: Еллі Конвей
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Пригоди, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Аргайл» Еллі Конвей

«Аргайл» Еллі Конвей — захопливий трилер, де історія про втрачену Бурштинову кімнату, восьме диво світу, об’єднується з політичною інтригою та міжнародними загрозами. Російський олігарх Федоров шукає це диво, вірячи, що це забезпечить йому перемогу в політичній боротьбі.

ЦРУ вбачає в Федорові загрозу світовому порядку і вирішує взяти ситуацію під контроль. Для цього їм потрібна команда суперагентів, серед яких виявляється новачок з неочікуваними здібностями — Аргайл. Обрі Аргайл, що змінить правила гри.

Трилер наповнений неочікуваними поворотами, де кожен крок команди агентів може визначити майбутнє світу. Аргайл — це не просто ім’я, це ключ до розкриття таємниць і зміни в сучасному політичному ландшафті.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Аргайл» Еллі Конвей онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka