«Анатомія: історія кохання» Дана Шварц

«Анатомія: історія кохання» Дана Шварц
Назва: Анатомія: історія кохання
Письменник: Дана Шварц
Рік: 2023
Видавництво: Жорж
Жанр: Сучасна зарубіжна література Любовні романи Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Анатомія: історія кохання» Дана Шварц

Книга “Анатомія: історія кохання” Дани Шварц – це захоплива історія про двох молодих людей, Гейзел і Джека, які живуть у світі, де анатомія і смерть поєднуються в одне загадкове мистецтво. Гейзел, обрана майбутнього віконта, мріє стати хірургом, несмотря на соціальний тиск і очікування суспільства, що вона має виходити заміж. Джек, зі свого боку, викрадач трупів, просто намагається вижити в Единбурзі, де життя завжди під загрозою через епідемії та небезпеку.

Зустріч Гейзел і Джека розкриває перед Гейзел новий світ можливостей, де вона може вивчати анатомію на практиці та прагнути досягти своєї мрії. Однак їхнє місто знову оповістюєся епідемією, і влада не збирається реагувати на цю загрозу. Гейзел і Джек вирішують самотужки досліджувати таємниці, які приховані не тільки в могилах, але й серед живих мешканців Единбурга.

Книга вирізняється захопли


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Анатомія: історія кохання» Дана Шварц онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka

  1. Даша

    Клас

    Відповіcти