«Американський експеримент сусідства» Елена Армас

«Американський експеримент сусідства» Елена АрмасНазва: Американський експеримент сусідства
Письменник: Елена Армас
Рік: 2023
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза, Сучасні любовні романи

 

 

Анотація до книги «Американський експеримент сусідства» Елена Армас

У Рози Грем є проблема. Точніше, кілька. Вона тільки-но звільнилася з добре оплачуваної роботи, щоб зосередитися на своїй таємній кар’єрі. Вона нічого не сказала своїй сім’ї, і тепер вона має жахливий письменницький блок. А тут ще стеля її нью-йоркської квартири буквально обрушилася на неї. На щастя, вона має запасний ключ її кращої подруги Ліни, поки її немає в місті. Але Рози не знає, що Ліна вже позичила свою квартиру її двоюрідному брату Лукасу, якого Рози переслідувала – через брак кращого слова – в Instagram протягом останніх кількох місяців. Лукас, схоже, має намір прийти їй на допомогу, як іспанський лицар у сяючих обладунках. Тільки цей лицар ходить по будинку в рушник, у нього відволікаюча усмішка і чарівний наголос. І ще він готує. Лукас пропонує Розі пожити у нього, принаймні поки вона не знайде доступне тимчасове житло. А потім він пропонує обурливий експеримент, щоб повернути її літературну музу і вкластися вчасно: Він водитиме її на експериментальні побачення, які мають пробудити її романтичне вдохнення. Троянди нічого не втрачають. Її погана онлайн закоханість повністю під контролем, але час перебування Лукаса в Нью-Йорку має термін придатності і шести тижнів може не вистачити ні їй, ні терміну.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka