«Амарі та велика гра. Книга 2» Б.Б. Олстон

«Амарі та велика гра. Книга 2» Б.Б. Олстон
Назва: «Амарі та велика гра. Книга 2»
Письменник: Б.Б. Олстон
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Фентезі Дитяча фантастика Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Амарі та велика гра. Книга 2» Б.Б. Олстон

У другому томі захоплюючої серії “Амарі та велика гра” від автора Б.Б. Олстона, героїні Амарі Пітерз чекають нові випробування та пригоди, які роблять її життя ще цікавішим та складнішим.

Після успішного рятування свого брата та надприродного світу, Амарі вважала, що її дебютний сезон як молодшого агента буде досить легким. Проте вона стикається з новими викликами, такими як сувора антимагічна програма нового головного міністра, змагання з іншими молодшими агентами та прокляття її брата Квінтона, яке набуває все більшого впливу.

Амарі відмовляється від пропозиції таємної Ліги магів стати їхнім новим лідером, сподіваючись звільнити себе від надмірної відповідальності. Проте ця відмова відкриває двері для іншого чарівника з містичними планами, що загрожують самій Лізі. Тут починається Велика гра, змагання, яке визначить майбутнє чарівників та вирішить, хто стане їхнім новим лідером. Велика гра, хоч і таємнича та смертоносна, пропонує Амарі нагороду, яка може врятувати її брата Квінтона — останній шанс на його порятунок. Тепер на Амарі лежить велика відповідальність визначити своє місце у Великій грі та врятувати рідного брата.

“Амарі та велика гра. Книга 2” – це захоплюючий продовження серії, що запропонує читачам багато магії, інтриг та емоційних зривів. Амарі Пітерз виступає як визнана героїня, готова подолати всі труднощі, аби врятувати свій світ та брата від загрози.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Амарі та велика гра. Книга 2» Б.Б. Олстон онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka