«Алієніст» Калеб Карр

«Алієніст» Калеб КаррНазва: Коханка з площі Ринок
Письменник: Вахтанг Кіпіані
Рік: 2019
Жанри: Історичні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Алієніст» Калеб Карр

1896 рік. Вулиці Нью-Йорка перетворилися на «мисливські угіддя» витонченого вбивці, який обрав своїми жертвами неповнолітніх хлопчаків.

Щоб уникнути відкритого скандалу майбутній президент США, а нині комісар поліції Нью-Йорка Теодор Рузвельт доручає неофіційне розслідування Ласло Крайцлеру, алієністу, людині, яка займається вивченням психічних патологій. Разом зі своєю командою Крайцлер вистежить убивцю. Але поки той на волі, він вбиватиме знову і знову.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Ступінь дегенеративності дитини прямо пропорційна ступеню дегенеративності її оточення, помноженого на складні сімейні відносини
Оцініть статтю
E-Biblioteka