«Альберт Ейнштейн» Юлія Потерянко

«Альберт Ейнштейн» Юлія ПотерянкоНазва: Альберт Ейнштейн
Письменник: Юлія Потерянко
Рік: 2016
Видавництво: IPIO
Жанри: Біографії і Мемуари, Дитяча проза

 

 

Анотація до книги «Альберт Ейнштейн» Юлія Потерянко

Унікальний вчений 20 століття, який вивів на новий рівень і перевернув усі знання про Всесвіт. Чому один із найрозумніших людей на землі не закінчив школу? За що його любили діти? Що Ейнштейн найбільше цінував у житті? Навіть якщо фізика завжди здавалася вам надто складною, то в цій книзі ви дізнаєтеся її з іншого, цікавого боку. Всіми відкриттями Ейнштейна ми користуємось сьогодні, його праця дала поштовх іншим вченим створити на основі його телевізор, комп’ютер, фотоапарат. І це все – Ейнштейн, якому важко давалися багато предметів, який був небагатослівним, у результаті почали запрошувати до всіх університетів світу, щоб почути мову знаменитого фізика.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka