«Агенція “Локвуд і Ко”. Тінь, що крадеться» Джонатан Страуд

«Агенція “Локвуд і Ко”. Тінь, що крадеться» Джонатан СтраудНазва: Агенція “Локвуд і Ко”. Тінь, що крадеться
Письменник: Джонатан Страуд
Рік: 2022
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитяча фантастика, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Агенція “Локвуд і Ко”. Тінь, що крадеться» Джонатан Страуд

Після того, як Люсі Карлайл залишає агенцію «Локвуд і К°» і переходить до вільної практики, її несподівано відвідує сам Ентоні Локвуд. Йому вкрай потрібен хороший Слухач для виконання складного завдання — знайти та знешкодити Джерело духу відомого злочинця-людожера. Проте навіть під час цієї небезпечної пригоди видно, що стосунки між Люсі та її давніми колегами залишаються напруженими… Чи возз’єднається їхня команда знову? Моторошна атмосфера, страхітливі таємниці, запаморочливі гонитви, неочікувані секрети, дотепний гумор — усе це чекає на вас у четвертій книзі серії «Локвуд і Ко».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka