« Агенція «Локвуд і Кº » Джонатан Страуд

« Локвуд і Кº » Джонатан Страуд
Назва: « Агенція «Локвуд і Кº »
Письменник: Джонатан Страуд
Рік: 2023
Видавництво: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Жанр: Дитячі книги фентезі

 

 

 

Анотація до книги « Агенція «Локвуд і Кº » Джонатан Страуд

2 / 2

У книзі “Локвуд і Кº” Джонатана Страуда ми знову погрузаємося у захоплюючий світ пригод і таємниць разом з Локвудом, Люсі, Джорджем, Голлі та їхнім найновішим союзником, Квілом Кіпсом. П’ять місяців минули з подій, які ми вже знаємо з історії “Тінь, що крадеться”, і тепер герої повертаються до важливого завдання.

На цей раз вони ризикують увійти в Мавзолей Фіттеса, місце, де похована легендарна воїнка привидів Маріса Фіттес. Але чи є це місце її справжнім похованням? Чим ця нічна пригода обернеться для наших героїв? Ці запитання відкривають лише вершину айсберга в цій захоплюючій книзі.

“Локвуд і Кº” – це не просто продовження серії, це завершення історії, що тримала читачів в напрузі протягом усієї серії. Чи зможуть Локвуд і Люсі розкрити таємниці минулого родини? Як вони впораються з викликами Іншого Світу? І найголовніше, чи зможуть вони відстояти свою агентство в останній відчайдушній битві зі своїм найсильнішим ворогом, Пенелопою Фіттес?

Книга сповнена напруги, таємниць і небезпеки, і чекає на читача, щоб відкрити перед ним останній розділ захоплюючої історії агентства “Локвуд і Кº”.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Агенція «Локвуд і Кº » Джонатан Страуд онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka