«77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зоя Храмченко

«77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зоя ХрамченкоНазва: 77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни
Письменник: Зоя Храмченко
Рік: 2022
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза, Українська публіцистика, Публіцистика, Книги про війну

 

 

Анотація до книги «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зоя Храмченко

Книга «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зої Храмченко та інших журналістів та журналісток, є ревізією перших двох місяців російсько-української війни очима тих, хто висвітлював її для українців та світової публіки. Під обкладинкою своє слово мали багато авторів, які були об’єднані в рамках видання Reporters, що працювали в Україні під час та впродовж широкомасштабного вторгнення. Спогади про ті події назавжди залишаться в їх пам’яті та цій книзі, яку може прочитати кожен.

Символізм став важливою складовою книги, адже її хронологічні рамки охоплюють проміжок між 23 лютим та 9 травня, демонструючи одні з головних дат для військової ідеології країни-агресора. Також історія піднімає цікаву тему того, що лютий для більшості тривав набагато довше, ніж це показував календар. Цей місяць змінив кожного українця, адже такі речі як біль, страх та злість в перемішку з відчаєм стали головними емоціями цього часу. Але попри це жевріюча в холоді останніх днів зими надія залишалась, даючи сили та енергію для кроку вперед.

З позитивних сторін колективної роботи авторів слід відзначити те, що їй чудово вдається поєднувати персоніфікований досвід кожного, водночас поєднуючи його з документальним висвітленням головних подій української історії в обраний проміжок часу. Досвід, який неможливо забути, що зробив нас такими, якими ми залишаємось – головний наратив книги.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka