«7 звичок високоефективного шлюбу» Стівен Р. Кові

«7 звичок високоефективного шлюбу» Стівен Р. КовіНазва: 7 звичок високоефективного шлюбу
Письменник: Стівен Р. Кові
Рік: 2022
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Загальна психологія, Зарубіжна психологія, Секс і сімейна психологія, Соціальна психологія, Психологія

 

Анотація до книги «7 звичок високоефективного шлюбу» Стівен Р. Кові

Бурхливі часи вимагають сильних, відданих особистих стосунків, вважає автор книжок «Сім звичок високоефективних людей» та «12 важелів успіху» Стівен Річардз Кові. А здорове подружжя і родина – підвалини цивілізації, та цегла, з якої будується суспільство. Міцні стосунки не можуть просто відбуватися, вони потребують сукупної енергії, таланту і бажання усіх членів родини.

Два подружжя родини Кові діляться у книжці своїм досвідом подружнього життя, наголошуючи на 7-ми основних звичках високоефективного шлюбу, які допоможуть визначити пріоритети у стосунках, будувати щасливе й ефективне подружнє партнерство, об’єднатися довкола спільної мети та мрій, бачити місію шлюбу і правильно розподіляти час між роботою та родиною.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka