« 7 звичок надзвичайно ефективних людей » Стівен Кові, Шон Кові


Назва: « 7 звичок надзвичайно ефективних людей »
Письменник: Стівен Кові, Шон Кові
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Психологія Прикладна і науково-популярна література

 

 

 

Анотація до книги « 7 звичок надзвичайно ефективних людей » Стівен Кові, Шон Кові

“7 звичок надзвичайно ефективних людей” – це книга, яка стала справжньою бізнес-класикою та найвпливовішою бізнес-книгою ХХ сторіччя, що змінила життя мільйонів читачів. Це ювілейне видання з новими розділами, яке продано понад 40 мільйонів копій та стало бестселером New York Times.

Автор, Стівен Кові, пропонує читачам 7 навичок, які можуть суттєво покращити їхнє життя та допомогти досягти поставлених цілей. Ці навички включають в себе вміння бути проактивними та взяти відповідальність за свої дії і рішення, визначати основну мету і пріоритетність завдань, ефективно вести перемовини з іншими, знаходити виграшні рішення, ефективно використовувати час та багато іншого.

Суть книги полягає в тому, щоб перетворити ці навички на звички, які стануть невід’ємною частиною вашого життя. Кові надає докладні інструкції та приклади того, як це зробити. Читаючи цю книгу, ви зможете знайти ключі до особистого зростання, успіху та ефективного управління своїм життям.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « 7 звичок надзвичайно ефективних людей » Стівен Кові, Шон Кові онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka