«501 факт, який треба знати з… історії» Реттл Елісон

«501 факт, який треба знати з… історії» Реттл ЕлісонНазва: 501 факт, який треба знати з… історії
Письменник: Реттл Елісон
Рік: 2021
Жанри: Зарубіжні дитячі книги

 

 

 

Анотація до книги «501 факт, який треба знати з… історії» Реттл Елісон

Історія світу в цікавих фактах, об’єднаних за хронологією, – чудова нагода для подорожі в часі. У цій книзі минуле стає ближчим, а сьогодення – більш зрозумілим. Ви дізнаєтеся про утворення і розпад могутніх імперій, про правителів і лідерів, які ведуть за собою цілі народи, і про те, які незначні деталі були вирішальними для епохальних подій, а прості випадковості змінювали протягом історії. Хто і як винайшов сірники, хто був королем всього 20 хвилин, хто вбив людей пелюстками троянд, де і чому наказували смерть тварин — Ви знайдете на сторінках цієї книги Спробуйте розгадати загадки історії!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka