«36 і 6 собак» Галина Вдовиченко

«36 і 6 собак» Галина ВдовиченкоНазва: 36 і 6 собак
Письменник: Галина Вдовиченко
Рік: 2024
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Казки, Дитячі пригоди, Дитячі книги, Повісті, розповіді

 

 

 

Анотація до книги «36 і 6 собак» Галина Вдовиченко

У захоплюючій книзі “36 і 6 собак” Галина Вдовиченко розповідає про захопливі пригоди чотирьох домашніх улюбленців, які загубилися у місті. Цей захоплюючий роман привертає увагу читача від перших сторінок, ведучи через безліч небезпечних випробувань та цікавих пригод.

Лабрадор, бігль і два французькі бульдожки вирушають у неймовірну подорож, де на них чекають небезпечності і невідомість великого міста. Проте, попри всі труднощі, вони знаходять справжніх друзів серед інших собак, котів та людей, які допомагають їм знайти шлях додому.

Ця книга створена не лише для того, щоб розважити, а й надихнути читачів на взаємодопомогу та дружбу. Відчуйте пригодницький дух у “36 і 6 собак” і відправтеся разом із ними у захоплюючий світ великого міста, де кожен крок — це нова відкриття.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «36 і 6 собак» Галина Вдовиченко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka