«180 секунд» Джессіка Парк

«180 секунд» Джессіка ПаркНазва: 180 секунд
Письменник: Джессіка Парк
Рік: 2017
Жанри: Легка проза, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «180 секунд» Джессіка Парк

Скільки потрібно секунд, щоб перевернути твій всесвіт? Неможливо зворушливий роман для тих, хто вірить у кохання та романтику від автора бестселерів New York Times! Ця книга розіб’є вам серце, а потім допоможе зцілити його знову! Елісон – учениця коледжу та сирота, яку нещодавно удочерили. Вона вміє бути невидимкою, не зближуватись з людьми і не заводить друзів. Есбен – знаменитий блогер та зірка інтернету. Використовуючи свою популярність, він допомагає людям і приходить на допомогу в, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Коли з волі випадку вони зустрічаються на соціальному експерименті, покликаному довести, що якщо дивитися в очі незнайомцю протягом всього 180 секунд, то це може багато чого змінити в житті, їх світи стикаються непередбачуваним чином.

Чи зможе Елісон відкритися і пустити за споруджені нею стіни нової людини, а разом з нею і любов?

180 секунд достатньо, щоб чужа людина стала найріднішою.

180 секунд достатньо, щоб назавжди змінити світ. 180 секунд достатньо, щоб зцілити розбите серце.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka