« 1795 » Ніклас Натт-о-Даґ

« 1795 » Ніклас Натт-о-Даґ
Назва: « 1795 »
Письменник: Ніклас Натт-о-Даґ
Рік: 2023
Видавництво: Фабула
Жанр: Детективи

 

 

 

Анотація до книги « 1795 » Ніклас Натт-о-Даґ

Книга “1795” – це завершальна частина захопливої нуарної трилогії від талановитого письменника Нікласа Натт-о-Даґа. В цьому романі перед вами розкривається епічний портрет часів регентства, періоду в історії Швеції, що розпочався після загибелі короля Ґустава ІІІ від рук заговорщиків.

Ця книга – це історія справжньої боротьби за амбіції, пожежливі плотські бажання, криваві злочини, злидні та загальна втрата надій. Місто, як ранений звір, відображає занепад епохи регентства, а її жителі шукають виходу з складного становища.

У центрі подій стоїть Тюко Сетон, відомий читачам з попередніх частин трилогії, який кує амбіційні плани і мріє повернути своє становище в ордені Евменідів, а також здобути звання впливового члена суспільства. Він вирішує створити виставу на одному з палацових театрів, яка обіцяє бути найвражаючішою та найшокуючішою усіх часів. Ця вистава повинна відобразити всю брудну сутність епохи та вразити глядачів до глибини душі.

“1795” – це книга, яка занурить вас у захопливий світ історії, заговорів та життя шведської столиці, розкриючи перед вами таємниці та інтриги цього епохального періоду.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « 1795 » Ніклас Натт-о-Даґ онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka