«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова

«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна ПросвєтоваНазва: 13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків
Письменник: Анна Просвєтова
Рік: 2020
Видавництво: IPIO
Жанр: Дитяча психологія, Загальна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова

Книга “13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків” від Анни Просвєтової — це надзвичайно цінний ресурс для підлітків та їхніх батьків, який допомагає зрозуміти себе та світ навколо. Кожен ключ, запропонований авторкою, є якимось видом віконечка в світ самопізнання та розвитку.

У цій книзі ви знайдете не лише поради, як вибратися зі складних ситуацій або як покращити свої стосунки з іншими людьми, але й глибокий аналіз сучасних проблем, що турбують молодь. Книга допоможе зрозуміти, як важливо будувати позитивні взаємини з друзями, як підтримувати власну самооцінку та розвивати вміння спілкуватися з навколишніми.

Завдяки “13 ключам” ви зможете відкрити для себе нові можливості та здобути цінний досвід, який допоможе вам краще розуміти себе та світ навколо. Ця книга стане вашим надійним провідником у світі самовдосконалення та розуміння важливості міжособистісних відносин.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka