«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова

«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна ПросвєтоваНазва: 13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків
Письменник: Анна Просвєтова
Рік: 2020
Видавництво: IPIO
Жанри: Книги для підлітків, Дитяча психологія, Психологія

 

 

Анотація до книги «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова

Я дуже добре пам’ятаю себе підліткою. Я багато чита-ла, була дуже кмітлива, однак мені бракувало інформації про звичайні людські взаємини. Батьки часто не розмовля-ють із власними дітьми про те, що відчувають, пережива-ють, що їх турбує. Напевно, мені також не вистачало пев-них практичних порад щодо того, як пережити звичайні для кожного підлітка складні періоди. Не вистачало впевнено-сті в собі, підтримки і віри в себе. І дана книжка — спроба дати дівчатам практичні інструменти, яких бракує задля на-лагодження свого життя і взаємин з оточуючими.А ще я не впевнена, що всі важливі й корисні речі змог-ла донести до своєї доньки. Звісно, вона дуже розумна, гли-бока й обдарована. Та, можливо, у підлітковому віці їй не ви-стачало від мене якоїсь інформації. Авжеж, я не ідеальна мама. Але ця книжка — спроба надолужити недосказане не лишень моїй доньці, а й іншим дівчатам. Поділитися тим, що їм не встигли або не змогли розповісти їхні мами.Зараз я працюю з великою кількістю жінок як пси-холог і наставник.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka