«101 есей, який змінить ваше мислення» Бріанна Вест

«101 есей, який змінить ваше мислення» Бріанна ВестНазва: 101 есей, який змінить ваше мислення
Письменник: Бріанна Вест
Рік: 2024
Видавництво: Book Chef
Жанр: Сучасна проза, Психологія, Загальна психологія, Особистісний ріст, Соціальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «101 есей, який змінить ваше мислення» Бріанна Вест

«101 есей, який змінить ваше мислення» – це не просто книга про успіх та щастя. Це ваш особистий путівник до власного емоційного благополуччя й реалізації потенціалу.

Бріанна Вест не нав’язує вам шаблонних порад або універсальних рішень. Натомість, вона створює прості, але потужні есеї, які допоможуть вам зрозуміти власні почуття та мотивації, відкрити для себе нові перспективи й можливості.

Кожен короткий текст – це як віддзеркалення вашого власного внутрішнього світу. Він зробить вас поміркувати, змусить зупинитися й замислитися над суттю речей. Ця книга не просто додасть вам знань, вона змінить ваш підхід до життя і допоможе зробити кроки у бік особистого зростання та самореалізації.

Відкрийте для себе нові горизонти, прочитавши «101 есей, який змінить ваше мислення». Це не лише книга – це інструмент для вашого внутрішнього розвитку та зміни поглядів на світ.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «101 есей, який змінить ваше мислення» Бріанна Вест онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka