«100 важливих подій історії України» Юрій Сорока

«100 важливих подій історії України» Юрій СорокаНазва: 100 важливих подій історії України
Письменник: Юрій Сорока
Рік: 2019
Жанри: Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «100 важливих подій історії України» Юрій Сорока

Історія України схожа на карту з багатьма білими плямами. І це збіг, а результат цілеспрямованої державної політики. Протягом століть над цими плямами ретельно працювали сотні різних людей, найнятих владою метрополій. Ці творці міфів і фейків зробили все для того, щоб наша історія, як і сама Україна, постала перед нащадками у світлі, вигідному для тих, хто намагався асимілювати спадщину Київської Русі.

Однак час все розставляє на свої місця. У цьому виданні ми спробували зібрати події, які сформували ту Україну, яку ми знаємо зараз і які сприятимуть її розвитку надалі.

Досить довго експлуатувався образ нашої країни як безпорадної жертви, яка постійно страждає, співає сумних пісень і не здатна протистояти зовнішньому тиску. Але занурення у реальну історію України доводить, що це не так. Голос минулого волає до нас із десятків літописів, документів та історичних досліджень. Безстрашні герої, незламні воїни, талановиті творці, видатні політичні діячі, геніальні філософи та вчені – ось хто творив історію нашої країни. І треба, щоб про цих людей та їх досягнення дізнались якнайбільше наших громадян.

Ця книга – спроба об’єднати під однією обкладинкою найвизначніші моменти нашої історичної спадщини та продемонструвати: незважаючи ні на що Україна пам’ятає своє минуле і має намір, спираючись на свій найбагатший історичний досвід, будує власне щасливе майбутнє.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka