«Звичайні монстри. Книга 1» Дж. М. Міро

«Звичайні монстри. Книга 1» Дж. М. МіроНазва: Звичайні монстри. Книга 1
Письменник: Дж. М. Міро
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Фантастика, Книги про чарівників, Книги для підлітків

Анотація до книги «Звичайні монстри. Книга 1» Дж. М. Міро

«Звичайні монстри. Книга 1» Дж. М. Міро — це захопливий фентезійний роман про підлітків із надзвичайними здібностями, які змушені зіткнутися з темними силами, що загрожують їхньому існуванню. Чарлі Овід, незважаючи на своє тяжке життя, має дивовижну здатність швидко зцілюватися, навіть після важких побоїв. Його друг Марлоу володіє ще більш незвичайними можливостями — він здатен як зцілювати, так і розплавляти плоть.

Коли їхні здібності привертають небажану увагу, хлопців відправляють до маєтку, де перебувають інші діти з подібними надможливостями. Їх супроводжує детектив Аліса Квік, яка намагається захистити дітей від небезпек. Але згодом стає зрозуміло, що мешканцям будинку загрожують потужні темні сили, і підлітки повинні об’єднатися, щоб протистояти цій загрозі. Чи зможуть вони відстояти своє право на життя і розгадати таємницю своїх здібностей?

Ця книга пронизана містикою, інтригою та неймовірною силою духу, що тримає в напрузі до останньої сторінки. Книгу можна читати онлайн або завантажити на сайті ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Звичайні монстри. Книга 1» Дж. М. Міро онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.