«Золота середина. Лише 50 ознак мудрости» Неля Романовская

«Золота середина. Лише 50 ознак мудрости» Неля РомановскаяНазва: Золота середина. Лише 50 ознак мудрости
Письменник: Неля Романовская
Видавництво: Мандрівець
Жанр: Мотивація, Особистісний ріст, Соціальна психологія, Психологія

Анотація до книги «Золота середина. Лише 50 ознак мудрости» Неля Романовская

«Золота середина. Лише 50 ознак мудрости» Нелі Романовської – це книга, яка відкриває таємниці самодисципліни і допомагає читачам досягти гармонії між розумом і серцем. Винаходи людства, від колеса до атомної бомби, народилися в думці. Ми – творці світів, але як довести свій розум до того рівня, щоб він працював на наше щастя, а не на руйнацію? Чим відрізняється розумний від мудрого, і чи це не одне й те саме? Як знайти баланс і визначити критерії справжньої мудрості?

У цій книзі авторка порушує ці та інші питання, пропонуючи практичні відповіді і духовні мотивації. Ви маєте можливість читати онлайн або завантажити цю книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Золота середина. Лише 50 ознак мудрости» Неля Романовская онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.