«Злочин і кара» Федір Достоєвський

«Злочин і кара» Федір ДостоєвськийНазва: Злочин і кара
Письменник: Федір Достоєвський
Рік: 1866
Жанри: Класична проза
Вікове обмеження: 0

 

 

 

Анотація до книги «Злочин і кара» Федір Достоєвський

Роман про один злочин. Подвійне вбивство, скоєне бідним студентом через гроші. Важко знайти фабулу простіше, але інтелектуальне і душевне потрясіння, яке справляє роман, незабутнє. У чому тут загадка? Крім простої та очевидної відповіді “в геніальності Достоєвського”, можливо, існує як мінімум ще одна: “прокляті” питання не мають простих і позитивних відповідей. Знищення, власні страждання і страждання близьких завжди ставили і ставитимуть людину перед вибором: чи маю я право переступити будь-який моральний закон, щоб потім стати рятівником принижених і утішником слабких; Чи повинен я спершу полюбити себе, а тільки потім, ставши сильним, полюбити ближнього свого? Це одвічні питання.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka